Молодь планувала подальший розвиток майдану.

0jJmQZ6k5zo_resultФеномен Євромайдану продовжують обговорювати на Волині. Саме 4 грудня у селі Духче Рожищенського району відбулося 2-ге політичне кафе – дискусійний клуб молодіжного формату. На цей раз активісти та прихильники Батьківщини Молодої обговорювали можливість народження стаціонарного Майдану у м.Рожище, що на думку активістів значно посилить настрої революції та позиції незгодних із політикою влади. Не оминули і увагою останні події, які свідчать про запуск жорстких репресій проти активістів Майдану по всій Україні.

Так більшість гостей підримує роботу Майданів по всій країні: « – Я вважаю, що зупинка зараз це поразка на рівному місці. Тактика влади, це тактика випаленої землі. Нам хочуть відрізати усі тили і залишити фронт без підтримки», заявила Мирослава Бондарук. Одним із гостей заходу був вартовий Майдану – Роман Вітюк, котрий поділився враженнями від такої служби на барикадах. Голова Батьківщини Молодої Захар Ткачук продемонстрував відео-ролики провокацій тітушок та хронології майдану.

Особливу подяку гості висловили голові Рожищенського осередку ВО Свобода – Мікунчуку Олександру Юрійовичу і його однопартійцю Дулюку Олександру Валентиновичу за цікаві розповіді із життя київського Майдану. Наприкінці дискусії гості та запрошені закликали їхати на Київ вже після різдвяних свят.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *