“Міс Інституту філології та журналістики 2013” Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки

28 березня у Центрі дозвілля СНУ ім. Лесі Українки о 16:00 обирали “Міс Інституту філології та журналістики 2013”. Конкурс краси мав ще й грандіозне продовження – after party у РК “Zefir”, де глядачі могли побачити дефіле красунь у більш неформальній обстановці та потрапити на битву діджеїв.

Ведучими були перша віце-міс Інституту філології та журналістики 2012 року Олена Ровенчук та друга віце-міс ІФтЖ 2012 року Яна Марчук. Крім того, до складу журі входили: «Перша Віце-Леді України 2012» Юлія Ковальчук, ведучий “Ранку “Нової Волині” Михайло Кузьмич, арт-директор лаунж-кафе «Paganini» Юлія Гірдвіліс, член фракції ВО «Батьківщина» Олександр Леонтійович Семенюк, представниця «Танго Маркету» Тетяна Вашета та від клубу знижок «MultiCard» – Наталія Харчук.

Вхід вартував 5 гривень. Шість чарівних красунь дефілювали у витриманому чорно-білому стилі: чоловічі піджаки у поєднанні із купальниками, довгі прозорі спідниці та маски на обличчях. Ще цього вечора виступили учасник танцювального проекту “ТАНЦЮЮТЬ ВСІ” – Артем Шошин та колектив “FLY”.

Перемогу здобула Ірина Киричук. Надія Лайтарук стала першою віце-міс ІФтЖ, Тетяна Мосійчук – другою віце-міс ІФтЖ. Крім того, Міс онлайн обрали Яну Трофимюк за попереднім голосуванням у соціальній мережі ВК (Вконтакті).

Свято краси зібрало повний зал небайдужих і, звісно, представників ВОГО «Батьківщина Молода», яка виступила партнером заходу.

Депутат Луцької міськради та член журі Олександр Леонтійович Семенюк прокоментував конкурс краси так: Я впевнений, що подібні заходи просто необхідно проводити, насамперед це важливо для молоді, яка може орієнтуватися на своїх талановитих колег. Сам захід хороший, потрібний в наш час та організований на належному рівні.

 

 *ІФтЖ – Інститут філології та журналістики

міс ІФтЖ

міс ІФтЖ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *