Марш мільйону свідомих українців!

08 грудня 2013 року на Майдані Незалежності в м. Києві  зібралось понад 1,5 мільйона прихильників євроінтеграції, для того щоб приєднатися до Народного Віча. Активісти Волинської обласної молодіжної громадської організації «Батьківщина Молода» разом із Волинським партійним осередком ВО «Батьківщини» також взяли активну участь Марші Мільйону. Окрім членів обласного БМ у столиці були й члени районних організацій. зокрема голова Любомльського осередку – Олександр Латковський.

Народне Віче тривало понад 3 години. За цей час виступали відомі громадські та політичні діячі України, які закликали не впадати у відчай, а боротися за Україну, європейську ідею та відставку уряду.

«Марш Мільйону – революція української молоді. В 2004 році молоді люди приїжджали на майдан, щоб долучитися до старших за віком людей. А зараз – старші їдуть в Київ, щоб підтримати юнаків та дівчат». – прокоментував події Захар Ткачук.

Загалом, Волинські активісти БМ вже вчетверте стояли на захисті українського майбутнього. Хоча є молоді люди, які не покидають наметові містечка столиці вже понад тиждень!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *