МАРШ ЄДНОСТІ УКРАЇНИ – У ЦЕНТРІ ЛУЦЬКА

Із закликами до єдності Сходу та Заходу України сотні молодих лучан пройшли маршем центром міста. – як повідомляє сайт Волинські Новини. Акція відбулася сьогодні, 29 квітня.Вишикувавшись у колони, учасники ходи вирушили від Театрального майдану вулицею Богдана Хмельницького до майдану Братський міст. Попереду колони їхали автівки автомайданівців, які таким чином підтримали акцію. Під час акції її учасники несли прапори України, дехто був вбраний у вишиванки. Партійних прапорів, натомість, видно не було. Молоді лучани вигукували патріотичні гасла, закликали до єдності України та згадували загиблих героїв Небесної Сотні.

«Взяти участь у марші мене запросили друзі. Мета акції – закликати людей до миру, єдності, щоб усі згуртувалися та показали, що ми єдині. Я беру участь у всіх акціях та маршах «Іскри». На мою думку, усе залежить від народу, куди піде він, туди піде і влада», – розповіла учасниця акції Марія Лучук.

Як розповів громадський активіст Захар Ткачук, подібні марші єдності відбуваються у різних містах України, щоб показати усім, хто сумнівається, що ми єдина країна. Він зазначив, що сьогодні нас намагаються протиставити нашим друзям зі Сходу та закликав продемонструвати їм, що лучани вважають їх українцями та готові відстоювати їх, як Волинь. Він зауважив, що сьогодні учасники маршу вийшли лише із синьо-жовтими прапорами, не взявши символіку своїх громадських організацій. З його слів, участь у акції взяли студенти багатьох навчальних закладів міста, автомайданівці, ГО «Батьківщина молода», СГО «Молодіжна платформа», ГО «Іскра», яка ініціювала цей захід.

«Ми хочемо показати Слов’янську та іншим містам України, у яких є російські диверсанти, і які намагаються розділити нашу єдину суверенну Україну, що ми за Україну. Для нас немає різниці, хто якою мовою спілкується», – зазначив громадський діяч Роман Перванчук.

Завершилася акція флешмобом на майдані Братський міст. Учасники маршу утворили напис «I love UA». До флешмобу долучилися студенти розташованого поряд медичного коледжу. Насамкінець учасники акції спільно виконали гімн України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *