«Марш Єдності» у Ківерцях зібрав сотні людей

IMG_0524_resultСотні волинян зібрались у містечку Ківерці на вулиці Шевченка, аби долучитись до Всеукраїнської ініціативи об’єднати схід та захід нашої держави. Символічний «Марш Єдності» відбувся 16 травня. Долучились до заходу студенти Медичного коледжу, громадські активісти, чиновники  та свідома молодь міста. Варто пригадати, що захід мали провести ще 8 травня, однак, аби уникнути провокацій та в рамках безпеки його учасників, організатори перенесли акцію.

Власне сам захід відбувся у вигляді ходи та флешмобу. Колона з кількох сотень молодих людей під національними прапорами України зібралася поблизу Меморіалу  Другої Світової війни. Звідти у супроводі автомобілів «Автомайдану України» вони вирушили по вулиці Шевченка. Учасники ходи вигукували «Слава Україні!» та «Героям слава!». Колона проминула вулицю та дійшла до Меморіалу Небесної Сотні. Власне сам захід тривав близько півгодини.

IMG_0549_result

Як пояснив голова Волинської Батьківщини Молодої – Захар Ткачук, цим учасники хотіли показати, що Україна єдина і повинна такою залишитися попри зовнішню загрозу. «Луцьк, як і Донецьк, так і кожне українське місто – це Україна! І Україна єдина, і ніякі зовнішні агресори не зможуть це змінити. Вони забирають наші землі, але дух людей – ніколи», – додав активіст Ківерцівського осередку «Батьківщини молодої» Роман Мельник.

IMG_0547_result

Приємним було й те, що до маршу долучився  голова Ківецівської районної ради Андрій Киричук. Він відзначив необхідність спроб молоді виправити помилки, які допустило старше покоління, а саме – об’єднати українців та переконатись що разом вони є сила, яка переможе будь яку зовнішню загрозу. Він висловив слова вдячності всім присутнім та зобов’язався й надалі підтримувати їх ініціативи. Опісля слово взяв Володимир Жгутов. Котрий також відмітив важливість таких заходів, які доказують згуртованість волинян.

Варто наголосити й на  банері, який несли учасники флешмобу. Його напис: «Чужого не треба! Своє не віддам!» справді надихав та об’єднав свідому молодь. Неможливо не відмітити дрес-коду заходу – українська символіка (жовто-блакитні полотна та вишиванки). Закінчили такий піднесений захід хвилиною мовчання в знак вшанування Небесної Сотні та Гімном України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *