Луцьку повністю «відрізали» залізничний зв’язок зі Львовом, Івано-Франківськом та Чернівцями

Вдруге ДТГО «Львівська залізниця» хоче «відрізати» залізничний зв’язок частини Волині зі Львовом, Івано-Франківськом та Чернівцями. Так, у новому розкладі, який вступить у дію 26 травня, відсутні три прямі потяги до вище названих міст.

Це потяги:

  • №  667/668 «Ковель-Чернівці»
  • № 801Л/ 802Л «Ківерці-Львів» (так званий рейковий автобус)
  • № 6379/№ 6380 «Ківерці-Підзамче»

Про це заступницю голови ВОМГО «Асоціація Молодих Реформаторів» Марію Доманську почали повідомляти громадяни. Інформація підтвердилася, тому що:

  1. На сайті «Укрзалізниці» неможливо придбати квитки після 26 травня на потяг №  667/668 «Ковель-Чернівці».
  2. На сайті «Укрзалізниці» неможливо придбати квитки після 27 травня на потяг (так званий рейковий автобус) № 801Л/ 802Л «Ківерці-Львів».
  3. Також скасовується потяг № 6379/№ 6380 «Ківерці-Підзамче», адже його, як і перших двох потягів, немає у новому розкладі руху потягів.
  4. У «Довідці» головного вокзалу Луцька підтвердили, що Луцьк «відрізали» від Львова, а зі скасуванням потяга «Ковель-Чернівці», й від Івано-Франківська та Чернівців.

У зв’язку з цим ВОМГО «Асоціація Молодих Реформаторів» від сьогодні, 18 травня, розпочинає громадську кампанію «Потяг – для людей!». У рамках кампанії сьогодні, 18 травня, о 18.00 перед відправленням потяга «Ковель-Чернівці» розпочнеться збір підписів під зверненням до голови Волинської ОДА Бориса Клімчука та начальника ДТГО «Львівська залізниця» Богдана Піха. Від 18 травня до 26 травня збір підписів буде відбуватися у двох місцях: о 13:00 на Театральному майдані та о 18:00 на головному вокзалі міста Луцька. Якщо упродовж тижня не відбуватиметься ніяких змін, то 26 травня о 19:00 на головному вокзалі Луцька буде проведена громадська акція «Прощання з останнім потягом до Львова!».

«Все «прощай Карпати і Львів» так можна назвати дії «Львівської залізниці». Я вкотре, як і минулого року хочу повторити: ми вважаємо абсурдом скасування єдиних потягів, які ще сполучають залізницею напряму Луцьк зі Львовом, Івано-Франківськом та Чернівцями. Це ж смішно, коли ви не можете дістатися до сусіднього обласного центру залізницею. Цього року ми будемо робити акцент знову на потяг «Ковель-Чернівці», але й боротимемося за інші потяги до Львова, які залізниця так «люб’язно» після нашої минулорічної громадської акції запустила, а сьогодні хоче скасувати», – коментує ситуацію Марія Доманська.

«Потяг — для людей!»

Також активісти мають намір звернутися до депутатів Волинської обласної ради із зверненням, щоб воно було розглянуте на черговій сесії 24 травня.

Не нехтуватимуть громадські діячі і можливістю звернутися до народних депутатів від Волинської області із проханням посприяти вирішенню даного питання. А саме: щоб «Львівська залізниця» не скасовувала потягів: № 667/668 «Ковель-Чернівці», (так званий рейковий автобус) № 801Л/ 802Л «Ківерці-Львів» та № 6379/№ 6380 «Ківерці-Підзамче».

Наразі, заступниця голови «АМоРе» Марія Доманська надіслала запит на інформацію, у відповіді на який чекає пояснень від «Львівської залізниці», у чому знову причини скасування потягів. Бо «минулого разу, «Львівська залізниця» заявляла, що потяг «Ковель-Чернівці» не є рентабельним, адже – малий пасажиропотік. А це була неправда. Як і сьогодні – цим потягом їздить дуже велика кількість людей. Інколи на нього неможливо просто купити квитки», – зазначила активістка.

Отож, представники АМоРЕ закликають усіх волинян:

  1. Доєднатися до збору підписів. Приходити і підписуватися на Театральний майдан та головний залізничний вокзал Луцька.
  2. Писати особисті звернення до начальника «Львівської залізниці» Богдана Піха. Чим більше персональних звернень, тим більша ймовірність, що потяги не будуть скасовувати. Текст індивідуального звернення за посиланням: http://db.tt/exrd9Q0Z
  3. Розповідати усім знайомим про цю проблему і робити інформаційний резонанс.

АМоРе також запрошує доєднатися до кампанії й інші небайдужі громадські організації!

Звертатися до організаторів кампанії можна за тел.: 093 873 72 80, 063 413 60 45

Про подальші кроки у рамках кампанії ми будемо вчасно повідомляти ЗМІ.

Прес-служба ВОМГО «Асоціація Молодих Реформаторів»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *