Лучан кличуть на патрулювання містом. Закликаємо долучитися!!!

Lutsk-patrulВолинська самооборона Майдану закликає лучан долучитися до патрулювання містом Луцьком.

Зокрема, кличуть студентів, учасників найрізноманітніших спортивних секцій, інших організацій, зданих нести варту та патрулювання тощо. Це мають бути особи чоловічої статі. Віком від 18 років.

Як повідомив самооборонівець Сергій Рижков, частина службовців внутрішніх військ виїхала з міста через оголошену в країні мобілізацію. Але саме вони складали значну частину груп патрулювання містом. 

Сама ж Самооборона теж віддала значну частину своїх сил на охорону українсько-білоруського кордону у Волинській області. Так, місту потрібні добровольці, які готові витратити кілька вечорів у тиждень свого життя для забезпечення громадського правопорядку у місті.

Ляшков зазначає, що “погані люди” добре знають, коли патрулів у місті менше, тому рівень дебоширства, крадіжок тощо у цей час підвищується. Таким чином, саме від громадянської позиції лучан та їх самоорганізації нині також залежить безпека міста і порядок.

Записатися у добровольці патрулів можна за номерами телефонів штабу Волинської Самооборони: (066) 341 80 53 або (067) 110 06 77

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *