Купичів на 2 години став центром політичних дискусій Волині!

Що так майдан і антимайдан? Чому мільйони людей, ось уже місяць, не жаліючи ні сил ні грошей знаходяться у серці нашої країни? На ці та інші питання спробували дати відповіді активісти Турійської районної організації Батьківщина Молода на першій зустрічі експериментального проекту «Політичне кафе», що пройшло у селі Купичів.

(Політичне кафе – середовище для обговорення важливих, актуальних та гострих проблем суспільства, через призму політики. Відбувається у вигляді дебатів між запрошеними експертами, гостями та модераторами).

На початку модератор заходу, голова Волинської обласної організацій «Батьківщина Молода» презентував гостям 2 відеоролики про події Майдану. Перший ролик виробництва «Громадське телебачення» –хронологія подій майдану, другий – виробництва першого каналу Росії, із епатажним ведучим Дмитром Кисельовим. Після цього, гостей розділили на дві умовні команди – прихильників майдану та антимайдану (останніх виявилось звісно небагато). Дискусія проходила у жвавому темпі, обговорювались питання тітушок, проплачених учасників, впливу Заходу та Сходу на події. Особливу увагу викликало питання, про кроки Ю.В Тимошенко на Майдані, у разі її звільнення з-під варти. Учасники «Політичного кафе» досхочу фантазували: обговорювали питання люстрації депутатського корпусу Верховної Ради України, походів на Межигір’я і т.д. Іван Антонюк, голова Молодого Народного Руху на Волині та голова Турійської районної організації БМ висунув гіпотезу, що «інформація про замовлення побиття журналістки Тетяни Чорновол – це провокація для учасників Євромайдану». Проте, один із експертів зустрічі, а саме Юрій Анатолійович Пушкарський, навів факти беззаперечного впливу влади на цей злочин.

Близько 2 годин тривали дебати. Багато думок не вдалось висловити. Але ще більше думок знайшли зародилося в ухах Купичівської молоді.

Наступне «Політичне кафе» пройде у Рожищенському районі за участі місцевих активістів та партійних діячів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *