Колективна безпека – майбутнє України. Політичне кафе

DSC_0124_result

Політична освіта та обізнаність молоді у геополітичних справах не прості слова для учасників «Політичного кафе», що завітали 11 червня о 19.00  у творчу кав’ярню «Druziforever». Молоді люди та експерти змогли вільно поспілкуватися на тему обороноздатності України, та власне про такий «військово-політичний» блок як НАТО.

DSC_0110_result

Керівник Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Павло Боснюк розповів, що активно виступає за вступ України до НАТО, але наразі Північноатлантичний альянс може допомогти подолати терористів, лише, якщо Україна доведе, що може себе захистити. – за матеріалами видання ВолиньPOST.

“Допомагають лише тим, хто веде реальні дії, а в нас не війна, у нас АТО, і це обмежує силовиків. Для більш активних військових дій треба запровадити військовий стан”, – пояснив він.
Редактор Українського мілітарного порталу Тарас Чмут відзначив, що після Майдану та років “руйнування” Збройних сил Україна була неготова дати відсіч засиллю “зелених чоловічків” та проросійських бойовиків.

Варто зауважити, щоексперти закликали в основному підтримати вступ до НАТО, тим самим зберегти мир на території України у майбутньому. Проте молоді люди мали чимало гострих питань, щодо такої участі. Експерти не змогли відповісти чи повернемо ми Крим у разі долучення до альянсу, чи будуть наші вояки вмирати за інші держави світу. Також цікавий момент є фінансові внески, які Україна не може собі зараз дозволити. На думку громадських активістів населення має бути максимально поінформоване про НАТО, та усі ризики чи перспективи.

До слова лише ВО «Батьківщина», як політична сила відкрити пропагує та агітує за вступ України до НАТО.

Довідково. Політичне кафе – середовище для обговорення важливих, актуальних та гострих проблем суспільства, через призму політики. Відбувається у вигляді дебатів між запрошеними експертами, гостями та модераторами. Автори проекту: ВМГО «Батьківщина молода»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *