Іван Крулько взяв участь у Міжнародному молодіжному форумі в Луцьку

«Батьківщина Молода» відвідала ІІ Міжнародний молодіжний форум-2014, який проходив у Луцьку на вихідних, 18-19 жовтня. Активісти «Батьківщини Молодої» були серед організаторів та активно сприяли провденняю масштабного для Волині заходу.

Зокрема, Голова «Батьківщини Молодої» Іван Крулько відзначив високий рівень проведення заходу міжнародного формату, що вже вдруге зібрав активну молодь та молодіжних лідерів зі всього світу.

«Такі заходи виводять активність молодіжних організацій на значно вищий рівень. Тому слід віддати належне організаторам Форуму. Зокрема, голові оргкомітету – Захару Ткачуку, який очолює Волинський обласний осередок «Батьківщини Молодої». Таким активним, ініціативним людям вкрай важливо зустрічатися з колегами з України та різних куточків світу, аби обмінюватися досвідом та втілювати свої ідеї в життя», – наголосив Іван Крулько.

У свою чергу, голова оргкомітету Форуму Захар Ткачу відзначив, що вдалося зібрати чималу кількість громадського активної молоді із усього світу. Зокрема, до участі у заході надійшло понад півсотні заявок з-за кордону і близько трьох сотень з України. Проте було відібрали 35 іноземних та 40 конкурсантів.

«У багатьох команд лідерів молодіжних середовищ є напрацьовані прекрасні програми  та проекти. І саме такі форуми створюють необхідні умови для обміну досвідом та налагодження співпраці між представниками молодіжних організацій з різних країн світу. Тому ми плануємо зробити Молодіжний міжнародний форум в Луцьку традицією», – додав Захар Ткачук.

Нагадаємо, що протягом двох днів Форуму відбулося чимало дискусій та тренінгів, презентації найбільших українських і міжнародних донаторських фондів та, власне, знайомство з їхніми пропозиціями щодо підтримки проектів молодіжних організацій. Загалом, у рамках форуму відбулося чимало тематичних, освітніх, розважальних та культурних заходів.

Захід відвідали гості з Албанії, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Чехії, Данії, Німеччини, Греції, Італії, Казахстану, Латвії, Польщі, Румунії, Туреччини, В’єтнаму та Росії.

Організатором Форуму вже вдруге виступиоа СГО «Молодіжна Платформа».

IinODpWrfSMTVdzOH8m78k
Y8hCBKtsruk

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *