ІННА ВИХОР: «ЯК ВСТИГАЮ? ЗАВДЯКИ МАМІ ЧОЛОВІКОВІ, ЯКІ МЕНЕ ПІДТРИМУЮТЬ»

Інна Вихор—молола, вродлива нововолинянка. Вона викладає англійську мову в ЗОШ №3, цікавиться політикою, переймає досвід політичної діяльності у старших колег і очолює Нововолинську молодіжну громадську організацію «Батьківщина молода». Хоча, як зізналася, ще не вирішила, чи буде працювати на політичному поприщі, У даний час, за покликом серця і душі, всі тендітні зусилля своїх рук направляє на волонтерську діяльність допомоги військовослужбовцям. Познайом­теся ближче з Інною, прочитавши це інтерв’ю.

– Ви – молодий політик. Як ним стали і як оцінюєте ситуацію в державі?

– Ви скажете нам потрібна нова влада, нові люди у політиці. Я осмілюсь не погодитись. Україні потрібен новий народ. І слава Богу, він з’явився. Він з’явився під час Майдану. І ми повинні радіти, шо є-люди, котрі хочуть зробити щось для країни, а не для свого збагачення, котрі зламають цю стару корум­повану систему і збудують нову досконалішу країну. Формування нових ідей та прагнення до змін – є основними ознаками сучасної молодої людини.

На жаль, нинішня влада залишає єдиний вибір для молодої людини – назавжди по­кинути Україну (для отримання належної освіти, у пошуках роботи). Українське мо­лоде суспільство вимагає перегляду існуючої державної політики. Ось це і заставило мене стати політиком.

– Які Ваші життєві цінності й чи співпадають вони з моральними засадами обраної політичної організації

Єдиними цінностями «Батьківщини Молодої» є особистість, справедливість та Україна. Крім вище згаданих, мої особисті цінності включають ще два головних поняття – Бог та сім’я.

– Чому обрали «Батьківщину»?

За недовгий період часу, коли Юлія Тимошенко перебувала на посаді Прем’єр- міністра, у сфері молодіжної політики вдалося досягти конкретних змін. Найсуттєвішим було те, шо за цей час реалізовано виплати при народженні дитини, введенно ЗНО та скасовано майже всі вступні іспити, шо за­вдало значного удару по корупції у ВЙЗ, було прирівняно студентську стипендію до про­житкового мінімуму». Основними завданнями на сьогодні для «Батьківщини Молодої» є реалізація нових ініціатив та розвиток грома­дянського суспільства. Єдність Армії, Влади, Народу та Церкви – запорука процвітання нашої Батьківщини.

– Як встигаєте: політика, школа, сім’я?

 Як встигаю? Завдяки мамі, чоловікові, які підтримують мене. Мама допомагає доглядати дітей, поки я на роботі. Займаючись громадсь­кою діяльністю, старшого сина майже завжди беру з собою. Волонтерською роботою зараз майже не займаюся, не вистачає часу. Вдень – робота, ввечері – виконання уроків з Сергієм, одночасно виконуючи хатню роботу. Так, як і більшість жінок, намагаюся встигнути все, приділити всім увагу: і дітям, і чоловікові, і мамі. Прагну у всьому знайти позитив, по­дарувати радість та хороший настрій своїм рідним. Хоча сама останній рік часто плачу, всім зрозуміло причину. Вірю, шо з Божою допомогою, добром, любов’ю ми зможемо перемогти загарбників…

– А шо маєте для душі

Пишу вірші, вишиваю своїм синам та чоловікові сорочки. Ось моя перша поетична спроба, написана у 2007 році, але є актуаль­ною і сьогодні.

Чому усе не так як треба,

Чому нам мало землі та неба,

Чому життя таке складне.

Таке гористе, вітряне?

Навіщо в світі так багато лиха,

– І нас так мало відвідує втіха,

Навіщо більше плачем, ніж сміємось, Навіщо у пороги часто б’ємось?

Чим перед світом цим згнівили,

Чи може Бога прогнівили.

Чим ми страждання заслужили,

Чим всі тривоги зворожили?

Що думать маєм про майбутнє, Чому життя це – самобутнє?

Шо вдіяти з цими думками,

Чи може все пройде з роками?

– А коли ви на кухні, то чим радуєте свою сім’ю?

Всі рецепти беру з інтернету. Та найбільше моїм дітям смакує сирна бабка. Спробуйте ось це.


 

СИРНА БАБКА

12 яєць, 300г цукру, 1кг сиру, 150г масла, З ст. А. манки, ванілін, кориця.

Збити білки з цукром, перекрутити на м’ясорубку сир, змішати всі інгредієнти. Я печу у скляній посудині. Головне – готувати з хорошим настроєм.


 

У всі часи жінки надихали чоловіків на подвиги, служили музами і своєю турботою робили світ добрішим, а своїм сім’ям дарували справжнє щастя! Хочу побажати, щоб і надалі всі жінки були життєлюбними, вірили і творили добро, відмінного вам самопочуття, чу­дового настрою, виконання життєвих планів і надій! Щоб кожна жінка була по- справжньому щаслива й кохана!

А головне, бажаю всім нам миру! Щоб нашим батькам, чоловікам та синам не треба було воювати. Щоб швидше закінчилась ця нікому непотрібна війна.

Інтерв’ю вів Ігор ЛІСОВИЙ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *