Горохів тепер жовто-блакитний!

y0x7uLDmGYs_resultНещодавно в соціальних мережах з’явилась інформація про нову тенденцію. Молоді громадські активісти, патріоти своєї країни масово розмальовують в’їзні знаки в свої населені пункти. Активісти Волинської області також активно долучились до цієї акції.

Тож, 28 травня місцеві активісти молодіжної громадської організації «Батьківщина молода», на чолі з Нелею Шумчук, розмалювали у жовто-блакитні кольори два знаки на в’їзді до одного із районних центрів Волинської області, а саме, до м. Горохова.


Цей захід був узгоджений із Горохівським міським головою, який повністю підтримав ініціативу молодих людей та по закінченню акції приїхав «оцінити» оновлені в’їзні знаки. 

pZ4riKomBVo_result

Волинська громадська організація «Батьківщина молода» вкотре показує, що до її лав входить активна, патріотична молодь, яка на Горохівському районі не зупиниться. У подальших планах молодих людей продовження флеш-мобу і в інших населених пунктах області. А саме, «оновлення» в’їзних знаків м. Рожища, смт. Турійська та с. Лища.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *