Фотосвітлини подій Євромайдану у кожну РДА!!

K7Zn_8ISauw
Ініціативу “Батьківщини молодої” підтримали у Волинській обласній раді. Так 27 червня на 2 поверсі облдержадміністрації з’явилася фото виставка подій Євромайдану, де зображені драматичні події “революції гідності”. Як розповідають автори ідеї значення таких фото-світлини має бути колосальне, адже вони мають нагадувати, до чого може призвести безвідповідальність та корупція. Такі світлини мають проникати у серця тих хто працює в ОДА чи заходить в дану установу. Нагадаємо, що раніше там розміщувались світлини помаранчевої революції, проте бандитська влада замінила їх на фото природи, щоб приспати спогади людей про свободу та вільнодумство.

xkd_EsuCmW8

Підбором фотографій займався – Влад Єжик, більшість світлин можна легко знайти в соціальних мережах та архівах людей, проте зі слів Влада він намагався відобразити усі хронологічні події майдану, та усі знакові місця. Також зі слів активіста Батьківщини молодої – Володимира Бут-Гусаїма, такі фотовиставки будуть розміщені в кожній районній раді, над цим ведеться робота. Таку ініціативу уже підтримала Ратнівська РДА, та особисто голова Лариса Цепух.

Активісти висловлюють слова подяки голові Волинської обласної державної адміністрації – Пустовіту Григорію Олександровичу та заступнику голови Волинської обласної ради – Ігорю Гузю Володимировичу за сприяння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *