Фестиваль кіно «Криваві совєти» таки відбувся у Луцьку

17 березня о 12:00 у конференц-залі готелю «Профспілковий» стартував кінопоказ під гаслом «Висвітлення історичної правди». Організатором заходу виступив Волинський осередок ВГО «Молодий Народний Рух». Партнери – ВОГО «Батьківщина Молода» і Народний Рух України.

Метою зустрічі було висвітлення правди про злочини Радянської армії та висловлення протесту проти святкування «Дня захисника вітчизни» в Україні. Фестиваль відвідало понад 50 охочих. Вхід був вільним, однак потрапити на кіноперегляд могли лише запрошені люди. Це сталося, тому що з боку комуністів чинився тиск на керівництво філармонії та бібліотеки, де спершу мав відбутися кінопоказ.

Зустріч розпочалася на півгодини пізніше через провокації активістів волинського комсомолу. Брати Кононовичі зініціювали бійку та у грубій формі вимагали припинення кінопоказу. Поява правоохоронців забезпечила розв’язання конфлікту та підтримку громадського порядку. Голова Київської міської організації «Молодий Народний Рух» Олексій Захарченко прокоментував ситуацію так: «Під час фестивалю у Києві комуністи погрожували зламати апаратуру… Це свідчить лише про те, що вони бояться правди» .

Кіноперегляд стартував зі вступного слова організаторів та показу фільму «Радянська історія». Крім того, засновники кінофестивалю представили 3-хвилинний відеоролик із «Кривавих совєтів» у Києві. Після 14.00 і невеликого кава-брейку кінопоказ продовжився. 

На закритті кінофестивалю голова ВО ВГО «Молодий Народний Рух» Дмитро Климук подякував усім присутнім та запевнив, що попри провокації комуністів даний кінофестиваль пройде і у районних центрах області.

Афіша заходу

_MG_8363

_MG_8364

_MG_8356

_MG_8351

_MG_8353

_MG_8341

_MG_8319

_MG_8317

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *