Євромайдан триває!

Євромайдан триває! А це означає, що ми ще не досягли успіху, Президент ще не підписав Угоду про асоціацію із ЄС! Тому ми повинні стояти на своєму до кінця!

Вже 5 днів лучани відстоюють на Театральному майдані право України на європейське майбутнє. Активісти «Батьківщини Молодої» не стоять осторонь, а є однією із головних рушійних сил. Голова міського осередку БМ Роман Перванчук є одними із координаторів акції в місті.

За ці дні учасники Євромайдану організували величезну кількість заходів, пов’язаних із громадсько-політичним життям Луцьк та України. Зокрема, активісти майдану взяли участь у вшануванні жертв Голодомору 32-33 рр., допомогли в проведенні народного віче «За Європейську Україну!», взяли участь у засіданні сесії Луцької міської ради, організували студентський мітинг. Окрім того, щодня лучан запрошують на вечірні лекції вуличного університету, проводяться кіноперегляди. А відсьогодні й до кінця акції на площі функціонуватиме велика сцена, на якій будуть відбуватися різні мистецькі заходи.

Герої БМ на Євромайдані у Луцьку:

Голова міського осередку Батьківщини Молодої – Роман Перванчук: «Я з першого дня, вірніше ночі, на майдані. За час проведений разом із нашими побратимами із інших організацій зрозумів, що ідея – це реальність за яку треба боротися. До бою!» Більше тут – http://www.volynpost.com/news/23313-volyniany-na-ievromajdani-v-kyievi-foto та http://www.volynpost.com/conference/35-chat-z-koordynatoramy-luckogo-ievromajdanu

Заступник голови Волинського обласного осередку БМ – Володимир Бут-Гусаїм: «Наш майдан це вже машина, тут є все! Ми маємо і розваги, і техніку, і чітку координацію дій, і навіть свого скарбника. Люди нам допомагають, приносять все що можуть. Хто сказав, що молодь не організована?»

Герої БМ на Євромайдані у Києві:

Голова Волинського обласного осередку «Батьківщина Молода» – Захар Ткачук: «Я був на одній із найбільших акцій у своєму житті, це мітинг 24 листопада. Сказати що нас було багато – це не сказати нічого. Нас було стільки, що навіть Чорне море не вмістило б усіх, а ми йшли Дніпром, по Київських порогах, бо хвилі революції розіб’ють усі стіни, які нам ставить доля». деталі тут – http://www.volynpost.com/news/23313-volyniany-na-ievromajdani-v-kyievi-foto

Голова Турійської організацій «Батьківщина Молода» – Іван Антонюк: «Наша команда Волинської делегації буде у Києві стільки часу, скільки потрібно, для звільнення України від ярма! Ми об’єднанні із нашими побратимами із усього світу. Слава Україні!»

 Отож, не будь байдужим! Приєднуйся до нас на Євромайдані!     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *