Діти з особливих сімей розважалась у боулінг клубі Z-bar

ju77uaACW50_result14 жовтня, міська молодіжна громадська організація « Батьківщина Молода» спільно з Луцькою районною організацією, влаштували для дітей з малозабезпечених сімей та сиріт похід у у РК «ZEFIR», де дітям надали можливість познайомитися з грою у боулінг і навчитися правильно у неї грати.

Дітям було влаштоване справжнє свято, а настрій їм підняли солодощі, тому гра у боулінг була для них незабутньою. Дітки витратили усю енергію, бо так старалися вибити усі кеглі, і їм це вдавалося, учасники акції раділи страйкам дітей та вболівали за них, при цьому раділи їхнім посмішкам на обличчі. Перванчук Роман- голова міської громадської організації « Батьківщина Молода», стверджує, що такі розваги для дітей потрібно організовувати частіше, бо діти – це майбутнє нашої держави, тому вони мають всебічно розвиватися, а гра-це однин з найефективніших методів розвитку дитини.

hdVgAFCkC04_result

ВМГО « Батьківщина Молода» намагається дбати про підростаюче покоління і заохочує дітей ставати активними громадянами України. « Дитяча посмішка, радісний блиск в їх очах – надихає нас на подальшу роботу, хочеться й надалі працювати, влаштовувати подібні заходи, аби зуміти заслужити цю милу посмішку дитини, яка щиро радіє, коли про неї хтось дбає…» – заступник ЛР МГО « Батьківщина Молода», Бут-Гусаїм Володимир. Дякуємо, депутату Міської ради Григоренкові Сергію Анатолійовичі та депутату Обласної ради  Вітру Валентину Степановичу за допомогу та підтримку в організації даного заходу! Вражень у дітей залишилось чимало, і головне їхнє питання звучало: « А коли ми знову сюди прийдемо?»…

Що ж, ще не раз ВМГО « Батьківщина Молода» влаштує дітям таке свято і буде намагатися розширювати свої можливості та перспективи.

Орєховська Анна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *