День Святого Миколая для Рожищенських дітей.

Рожищенська районна організація «Батьківщина Молода» в день Святого Миколая не змогла обділити увагою Рожищенських дітей. 19 грудня активісти БМ влаштували для дітей маленьке свято в Рожищенському реабілітаційному центрі для дітей із порушеннями опорно-рухового апарату та Рожищенському притулку для неповнолітніх.

Голова районного осередку «Батьківщини Молодої» Сергій Новосад разом із активістками Мирославою Бондарук та Вікторією Довгун потішили дітей іграшками, фруктами та веселими розвагами. Також молоді люди показували вихованцям школи-інтернату як робити фігури з надувних кульок, які вони заздалегідь принесли до дитячого притулку. Дітей захопили різнокольорові кульки і вони з превеликим задоволенням долучились до виготовлення яскравих квіток та тварин.

«Дітям сподобалась наша забава і ми також прекрасно провели час, адже лише щире захоплення в очах дітей приносить справжнє щастя і розуміння того, що ти робиш добру справу», – поділилась враженнями Мирослава Бондарук.

Цей день Святого Миколая запам’ятається як вихованцям так і активістам Рожищенської районної організації «Батьківщина Молода» надовго.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *