«Батьківщинівці» закликали студентів педколеджу не продавати свій голос

Студенти Луцького педагогічного коледжу 23 квітня мали можливість поспілкуватися із представниками ГО «Батьківщина Молода».

Голова луцького осередку «Батьківщини Молодої» Роман Перванчук та керівник молодіжного департаменту Волинського обласного виборчого штабу ВО «Батьківщина» Олена Ковальчук, а також депутат Луцької міської ради від фракції ВО «Батьківщина» Андрій Козюра відповіли на чимало студентських запитань, які стосувалися не лише спудейського життя, молодіжної політики, а й торкалися важливих економічних проблем, які спіткали Україну нині, та виборів Президента.

У своєму виступі «батьківщинівець» Андрій Козюра наголосив, що, віддаючи голос за того чи іншого кандидата, слід добре обдумати своє рішення, розібратися, хто чого вартий і у жодному разі не продавати свій голос.

«Хто платить виборцям гроші? Олігархи, які хочуть мати вплив на владу, і яким байдуже на проблеми студентів, молодих матерів, пенсіонерів, лікарів, вчителів… Можна взяти 200 чи 500 гривень, проголосувати, як вам скажуть, але настав час робити свідомий, обдуманий вибір не на користь кишені, а заради майбутнього», — зауважив Андрій Козюра.

Обранець луцької громади наголосив, що Юлія Тимошенко не є олігархом, навпаки, вона завжди боролася з ними.

10001297_655556067858609_6280240474099610242_n

Голова Луцької «Батьківщини Молодої» Роман Перванчук відкрито заявив: «Якщо Петро Порошенко стане Президентом, я знову вийду на Майдан!». Він повідомив студентам, що кондитерські фабрики кандидата у Президенти продовжують працювати у Росії, а нещодавно з’ясувалося, що він причетний до будівництва військових кораблів у Криму на замовлення Путіна.

10269503_655556151191934_2882528021450078203_n

Керівник молодіжного департаменту Волинського обласного виборчого штабу ВО «Батьківщина» Олена Ковальчук ознайомила студентів педколеджу із передвиборчою програмою Юлії Тимошенко, особливу увагу зосередила на молодіжній політиці, проблемам освіти та першого місця роботи. Крім того, під час зустрічі серед студентів проводилося письмове опитування: потрібно було вписати три головні проблеми, які на даний момент хвилюють спудеїв. Результати опитування будуть використані внесення змін до законів, які стосуються вирішення молодіжних питань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *