«Батьківщина Молода» запрошує в гості відомих людей – М.Ватащук

16 червня «Батьківщина Молода» вже вдруге провела зустріч в рамках проекту «Персона». Цього разу до дискусії запросили відомого на Волині журналіста, майстра аналітики та цікавого співрозмовника Мирослава Ватащука. Зустріч стартувала о 14.00 в обласній науковій бібліотеці ім. Олени Пчілки.

Нещодавно «Батьківщина Молода» розпочала реалізацію нового проекту у місті Луцьку під назвою «Персона». Метою цього проекту є відверте спілкування пересічних громадян із людьми, котрі досягли неабиякого успіху у професійному зростанні. Відомі люди діляться своїм секретом успіху та власною життєвою історією.

Сьогодні цією знаменитою та успішною особистістю був запрошений гість Мирослав Ватащук. Він поділився із присутніми своїми поглядами, роздумами про журналістику, особливо аналітичну. Розмову вирішили перенести у більш неформальну обстановку, аби кожен присутній міг почуватися вільно і запитати те, що його цікавить.

Спершу Мирослав Ватащук провів паралелі між розвитком української та закордонної журналістики, підняв питання специфіки журналістських розслідувань в Україні. Гість не забув і  про яскраві життєві приклади, і цитував законодавство, й аналізував вітчизняну журналістську освіту. Та найбільший подив викликала не лише обізнаність промовця, але й знання статистики та наведення цікавих статистичних даних для аргументації сказаного.

Також він зазначив, що в Україні журналістика не є 4 владою, як має бути в демократичному суспільстві. Мирослав констатував той факт, що режим Януковича поєднав усі найбільш негативні риси кучмізму та часів правління Ющенка.

Неабияку увагу запрошений гість приділив Інтернет-журналістиці, як найменш фаховій та наймолодшій за віком, проте найвільнішій.

Присутні натхненно слухали оповідача, який ділився досвідом написання резонансних аналітичних матеріалів та відповідав на усі запитання.

Зустріч тривала до 16 години.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *