Батьківщина Молода залучає жінок-лідерів до активного громадсько-політичного життя.

432108_618519141494083_1254266933_nЗ 24 по 26 травня тривало навчання в Школі молодих жінок-лідерів, яка була організована ВМГО «Батьківщина Молода» за підтримки Національного демократичного інституту (NDI). До Школи було відібрано 30 учасниць з різних регіонів країни віком від 18-ти до 24 років.

За ці три дні молоді жінки, які своє майбутнє пов‘язують з політикою, змогли отримати нові знання та перейняти практичний досвід політичної діяльності.

Зокрема, вони подискутували з такими відомими політиками, як Андрій Шевченко, Лілія Гриневич, Олена Бондаренко. На тему «цінності у політичній діяльності» – з головою Батьківщини Молодої Іваном Крульком, про формування іміджу дізналися від керівника програми Жінки-Лідери, НДІ – Олени Єни. Крім того, тренінг «Публічний виступ: інтерв’ю, коментар, брифінг, прес-конференція» майбутнім політикам провела відома українська телеведуча Ілона Довгань.Учасниць Школи чекали також практичні завдання.

Та найбільш їм запам’ятався запис на телекамеру їхніх виступів на тему «Для чого я в політиці», адже для більшості з них – це був перший досвід роботи з телебаченням. Пізніше, кожен запис було переглянуто та детально проаналізовано самими учасницями та тренерами Школи.По завершенню Школи всі учасниці отримали Сертифікати про пройдений курс навчання та завдання на літо. Ті, хто найкраще впорається з завданням, будуть відібрані до другого етапу Школи, який відбудеться у вересні цього року в м. Одеса. «Я задоволений рівнем проведення Школи та впевнений, що ті цілі, які ми ставили на проведення першого етапу – виконані на всі 100%. Переконаний, що наше спілкування з учасницями Школи – лише почалося, адже майбутнє нашої країни – за ними, за молодими, амбітними та перспективними. Разом ми зможемо побудувати сильну та процвітаючу європейську країну», – сказав голова Батьківщини Молодої Іван Крулько. Учасниці Школи висловлювали високу оцінку проведеному заходу, а деякі з них переконані, що Школа змінить їхнє життя та уявлення про політику. Наступний 3-денний семінар у рамках Школи молодих жінок-лідерів БМ та НДІ планують провести в Харкові 31-го травня – 2-го червня 2013 року. За підсумками 1-го етапу організатори планують створити платформу для продовження співпраці між учасницями. Крім того, найактивніші учасниці Школи матимуть змогу на практиці випробувати себе в громадській діяльності в Батьківщині Молодій

248151_618519158160748_693611841_n

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *