Батьківщина Молода закликає найменувати вулицю – Героїв майдану!

wall-street-name-board-2661657

Волинський осередок Батьківщини Молодої закликає активну громадськість та прихильників Євромайданівського руху увіковічнити подвиги героїв майдану.

На наше глибоке переконання  в час революційної боротьби Україна отримала нових героїв, що гідно займають місце серед усього пантеону української еліти, символів незламного українського духу. Ці молоді люди віддали життя за ідею кращої української держави, за майбутнє, у якому ми усі будемо жити. Ми гордимося їхнім подвигом і маємо вшанувати їхню самопожертву.

Щоб увіковічнити загиблих патріотів Сергія Нігояна, Михайла Жизневського та Юрія Вербицього, та інших, просимо назвати одну із вулиць вашого населеного пункту – «Героїв Майдану». – йдеться у заяві Батьківщини Молодої.

Громадські активісти пропонують звернутися до опозиційних депутатів, мерів міст, чи навіть сільських голів з пропозицією назвати площу чи вулицю – “Героїв майдану”. Орієнтовний текст листа можна скачати тут.

Інструкція:
1. Напишіть лист, зразок подається, проте може бути вільної форми.
2. Адресуйте його міському, селищному, сільському голові.
3. Для більшої певності віднесеність його власноруч до міської, селищної, сільської ради. Обов’язково пересвідчіться що лист зареєстровано і на ньому поставлено дату та печатку загального відділу.
4. Для політиків простіше занести такі листи у відповідний осередок партії, адреси їх є у мережі інтернет.

Download (DOC, 8KB)

Нагадаємо, що подібні пропозиції вже були підтримані у Луцьку та у Маневичах. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *