“Батьківщина молода” закликає долучитися до акції “Зробимо Волинь Чистою!”

У Луцьку пройде акція «Зробимо Волинь чистою», метою якої є виховання відповідального ставлення громадян до довкілля.

Акція пройде 3 квітня, о 12:00, у різних локаціях міста – пишуть організатори.

Заплановано прибирання майже тринадцяти забруднених зон, серед яких Центральний парк ім. Лесі Українки, Парк 900-річяя, парк на вул. Потебні, Старе місто, парк за РАГСом, зона «Дитяча залізниця» тощо. Детальний список зон та імена координаторів можна знайти на сайті.

Нагадуємо, що всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою!-2015» є частиною всесвітнього руху «Lets Do It World», що об’єднав 11 мільйонів людей в 112 країнах для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети. Це щорічна одноденна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку.

Організатори запрошують усіх лучан долучитися до ініціативи, та вийти разом 3 квітня до своїх парків та зелених зон!

«У цьому проекті щорічно беруть участь як громадські організації, так і державні підприємства, комерційні компанії, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності. Сподіваємось, цього року не менше таких колективів та жителів міста виявить бажання вийти на масштабне прибирання! У цей день така толока проходитиме не лише у Луцьку, а по всій Волинській області у менших містах, селах», – зазначає координатор акції у Волинській області Захар Ткачук.

Координатор акції “Let’s do it, Ukraine” у Волинській області – Захар Ткачук
Докладніше: http://mp.org.ua/; http://letsdoitukraine.org/
Тел. для довідок: +38 (067) 26 91 297.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *