«Батьківщина Молода» закликає берегти навколишнє середовище змалку

photo 028_result      13 серпня представники «Батьківщини Молодої» спільно із працівниками  Центральної бібліотеки для дітей провели корисний та разом із тим розважальний захід. Цього дня на проспекті Грушевського, 1 було особливо людяно, адже всеукраїнська молодіжна громадська організація запросила діток із батьками до розваг з освітнім підтекстом. Дітки мали змогу зобразити на асфальті й папері втілення природи, а також взяти участь у фотоконкурсі.

Сам же захід відіграв неабияку роль, тому що закликав дітей берегти природу. До речі, попередня акція ВО ВМГО «Батьківщина Молода» пройшла під гаслом «Зробимо подвір’я чистим», під час якої активісти разом із волонтерами прибирали сміття та фарбували металеві конструкції дитячого майданчика.

І знову дійство проходило за підтримки кандидата у депутати до міської ради Дмитра Олександровича Дубняка. Він так прокоментував дану подію: «Я сам колись ходив до цієї бібліотеки і відчуваю своїм обов’язком допомагати  дітям гарно провести час влітку. На жаль, цим районом ніхто не займається, тому дітям важко знайти, чим себе зайняти під час канікул».

Свято мало й неабияку назву «Світ природи любові просить». Захід розпочався зі вступного слова заступника директора по роботі з дітьми Луцької централізованої бібліотечної системи Ніни Бончарової.

Учасники свята зачитували вірші присвячені природі, малювали кольоровою крейдою на асфальті, створювали шедеври на папері, брали участь у вікторині та розгадували загадки, долучилися до конкурсів та рухливих розваг та переглядали бібліотечні книги. Ще дітки створили макет «Вулиці своєї мрії!». Під вікнами бібліотеки вивісили роботи подані на фотовиставку «Про пухнастих і колючих, про летючих і повзучих». Наприкінці заходу визначили переможців серед учасників фотовиставки, малюнків на папері та асфальті; їх нагородили пеналами, розмальовками та речами для шкільного навчання. Серед конкурсів діткам запам’яталося плетіння косички на швидкість і перегони між двома командами, де визначали рівень знання овочів.

Опісля дітей запросили до самої бібліотеки, щоб переглянути мультфільм «Валлі», який закликає берегти ресурси Землі. Протягом усього заходу на окремому столі стояла скринька для благодійних внесків, які допомогли б тваринкам нашого місцевого зоопарку.

Свято стало незабутнім як діткам із батьками, так і організаторам: «Батьківщині Молодій», працівникам бібліотеки та Дмитру Олександровичу Дубняку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *