«Батьківщина Молода» вшанувала пам’ять Героїв Небесної сотні разом з Молоддю ЄНП

У суботу, 5 грудня, на Майдані Незалежності «Батьківщина Молода» разом з Молоддю Європейської народної партії, провели акцію з вшануння пам’яті Героїв Небесної Сотні, зокрема загиблих членів Молоді ЄНП Устима Голоднюка та Андрія Мовчана.

Акція розпочалася маршем мовчання на Майдані Незалежності, де представники 40 європейських країн розгорнули національні прапори своїх країн. та поклали квіти до меморіалу Героям Небесної сотні.

2

Учасники акції поклали квіти до меморіалу Героям Небесної Сотні на вулиці Інститутській та вшанували пам’ять загиблих членів Молоді ЄНП Устима Голоднюка та Андрія Мовчана.

«Ця мовчазна акція, яку ми проводимо з представниками політичних молодіжних організацій з усієї Європи, що входять до Молоді Європейської народної парті, є акцією солідарності з Україною в пам’ять про всіх молодих хлопців та дівчат, котрі були на Майдані і поклали своє життя за європейське майбутнє України. Також ми вшановуємо всіх українських воїнів, волонтерів, які на Сході захищають Україну від російської агресії», –  сказав Іван Крулько, народний депутат від «Батьківщини», Голова «Батьківщини Молодої».

3

Нагадаємо, що акція пройшла в рамках Ради Президентів Молоді ЄНП, яка проходила в Києві 4-5 грудня. Співорганізатором виступила «Батьківщина Молода» за сприяння «ВО «Батьківщина»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *