“Батьківщина Молода” вчить молодь йозі та здорову способу життя!

Фото0848_result
Активісти молодіжної громадської організації «Батьківщина молода» Олена Ковальчук, Мирослава Бондарук, а також тренер з йоги Христина Губська відвідали Рожищенський притулок для дітей.

Молодь завітала до діток із дитячими книжечками, канцтоварами, розмальовками, майстер – класом із йоги та виховною бесідою.

Тренер із йоги Христина Губська провела із вихованцям закладу майстер-клас із йоги. Розказала про техніки дихання а також, виконали класичні елементи його. Йога допомагає очистити наш внутрішній світ від негативної енергії, яка накопичується у нашому організмі. Христина зазначила, що «варто робити добрі справи, адже нам усе добре повертається у кратному розмірі».

Мирослава Бондарук, голова Рожищенської районної організації «Батьківщина молода» провела з дівчатами бесіду на тему: «Підтримання здорового способу життя у сучасних умовах». Розказала присутнім про притчу про мудреця та метелика, висновок якої полягав у тому, що все – у наших руках. Адже, багато в нашому житті залежить від нашого ставлення до себе та людей, що нас оточують. Мирослава наголосила, що варто пам’ятати про здорове харчування, регулярні фізичні навантаження. Також, пояснила, як шкідливі звички – алкоголь та тютюнопаління впливають на формування молодого організму. Діти, які народжуються у батьків, що зловживають алкоголем дуже часто хворіють, бо це закладено уже на генетичному рівні. У таких дітей висока ймовірність виявлення онкозахворювань. Після завершення розмови учасники зробили висновок про згубний вплив шкідливих звичок на організм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *