«Батьківщина Молода» сприяє правовій обізнаності волинян

DSC_0495_result28 червня о 18:00 у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки відбувся Другий Вуличний університет. Захід такого типу проходить у Луцьку вдруге й має на меті об’єднання любителів неформальної освіти.

Другий Вуличний університет відзначився не тільки лекціями писаря Козацького Стрілецького Братства Олександра Сокура й історика Тараса Літковця, але й подарунками від «Батьківщини Молодої». Всеукраїнська молодіжна громадська організація вручила усім слухачам лекцій під відкритим небом Конституцію України. Дарування такого важливого документу ознаменувало собою прагнення активістів «Батьківщини Молодої» залучити молодь та усіх небайдужих людей до участі в державотворенні та обізнаності у своїх правах й обов’язках.

Нагадаємо, що під час заходу слухачі мали змогу дізнатися цікаві подробиці Конотопської битви, різні міфи про козацтво від першого лектора та заслухати розповідь про одну з перших європейських конституцій – Конституцію Пилипа Орлика у проекції на сьогодення від другого запрошеного оповідача.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *