«Батьківщина молода» привезла на Волинь найбільший у світі прапор України!

P1019644_result

Активісти ВМГО «Батьківщина Молода» розгорнули на берегах озера Люб’язь найбільший у світі державний прапор України площею 2400 квадратних метрів. Гостями заходу були народний депутат від «Батьківщини», голова ВМГО «Батьківщина молода» Іван Крулько та кандидат в народні депутати на проміжних виборах до Верховної Ради України від округу №23, перший заступник голови Волинської обласної партійної організації, депутат Волинської обласної ради Людмила Кирда.

P1019613_result

За словами організаторів, патріотична акція проходила в рамках фіналу фестивалю екстремального водного туризму «Поліська регата». «Фестиваль уже традиційно став своєрідною родзинкою туристичного потенціалу Любешівського району. Сюди кожного року приїжджають туристи-екстремали з усього світу. Тому символічно, що саме в такому мальовничому місті як озеро Люб’язь активісти ВМГО»Батьківщина молода» разом з місцевою громадою та гостями заходу розгорнули найбільший в світі український державний прапор», – розповів народний депутат України, голова ВМГО «Батьківщина молода» Іван Крулько, який взяв участь в святі.

Крім того він нагадав, що прапор-рекордсмен вже побував в понад 20 містах України, зокрема, у Львові, Миколаєві, Одесі, Маріуполі, Черкасах, Чорноморську, Червонограді, Бахмуті, Дрогобичі, Дніпропетровську. «Наш захід став об’єднавчою традицією для молоді з усіх куточків України. Ми продовжуємо розвінчувати нав’язані Кремлем стереотипи. Тепер українська молодь вже точно знає, що нас об’єднує набагато більше, ніж роз’єднує. Тому наше велике бажання – завершити мандрівку прапора в українському Донецьку», – наголосив Крулько.
coded by nessus

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *