Батьківщина молода організувала молодіжний табір “Берестечко-2015!”

5210

Упродовж трьох днів у селі Пляшева вшановували пам’ять козаків та селян, які брали участь у битві під Берестечком. Волинська Батьківщина молода вже традиційно організовувала молодіжний табір “Берестечко – 2015!” Табір був розташований неподалік малої козацької січі, яка щорічно працює як елемент реконструкції та виставкового центру для гостей заходу.

Цього року участь взяло дещо менше учасників, адже багато молоді пішли добровольцями в АТО, і захищають батьківщину на сходу. Варто відмітити учасників із північних регіонів Волині, де за словами активістів є проблеми із націонал-патріотичним вихованням молоді. 

WP_20150614_11_01_55_Pro_result

Молоді люди мали свою інтегровану програму до загальної, яка включала великий квест та вечорниці на Івана Купала. Квест був основною частиною направлений на розуміння історії та пролягав  10 кілометровою зоною по місцях основних битв, ставок Б.Хмельницького, визначних місць битви. У неділю молоді люди провели захід із написання листів до бійців АТО та патріотичного боді-арту для дітей. Важливим елементом був збір коштів на передову, який допомагали здійснити волонтери.

1531

На території козацьких куренів готували куліш. Стравами пригощали відвідувачів Берестечка. Також присутні могли сфотографуватись з козацькою зброєю, відвідати екскурсії по табору Рівненської Січі Війська Запорозького та Січі Козацького стрілецького братства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *