«Батьківщина Молода» налагоджує співпрацю із Молодим Народним Рухом

_DSC2905_result5 вересня о 15.00 у коворкінг-центрі “Репортер”, що на пр. Волі, 27,  підписали договір про співпрацю Волинський осередок ВМГО “Батьківщина Молода” та Волинська організація ВГО Молодий Народний Рух.  Даний договір має на меті об’єднання сил насамперед для спільного проведення заходів.

Отож зустріч зібрала прихильників та активістів обох організацій. Нагадуємо, що напередодні відвідати та засвідчити власною присутністю цю подію запрошували усіх бажаючих.

Вступне слово належало Захару Ткачуку, котрий навіть цитував слова Тараса Григоровича Шевченка. Голова ВО ВМГО «Батьківщина Молода» наголосив на тому, що договір показує єднання навколо ідеї та носить досить символічний зміст.

Іван Антонюк додав, що Молодий Народний Рух, хоча й у вільному плаванні, але готовий до співпраці, бо об’єднання є позитивним явищем.

Крім того, виступив голова Луцького осередку «Батьківщини Молодої» Роман Перванчук із пропозицією на спільну роботу уже 14 вересня, коли відбудеться Краївка. Володимир Бут-Гусаїм додав про плюси підписання цієї символічної угоди.

Насамкінець сторони підписали договір, а Захар Ткачук побажав «у добру путь».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *