“Батьківщина Молода” на Woodstock 2013

Луцький міський осередок ВМГО «Батьківщина Молода» з 19 по 21 липня 2013 року відвідали рок-фестиваль Woodstock 2013, який був організований за підтримки благодійної акції « Серце до серця». Woodstock – один із наймасштабніших і найвизначніших в історії рок-фестивалів, символ вільного і мирного співжиття, а також взаємної допомоги величезної кількості споріднених ідеєю людей.

     Фестиваль проходив на березі Чорного моря, у селі Грибівка, Одеської області. Це  був неймовірно чудовий відпочинок, кожного дня своєю музикою відвідувачів розважали відомі гурти як України, так і інших держав, а саме : ТНМК; Panke Shava; Sex Mashine Band (Польща);  The Вйо;  Bahroma; ДримбаДаДзига; WE ARE; PAWA (Білорусія); Mандри; Гайдамаки; Wild Pig (Польща); ТаРута; The Velvet Sun; С.К.А.Й. ; Svjata Vatra (Естонія); Гапочка; ФІОЛЕТ та інші.

      В продовж усіх трьох  днів  ВМГО «Батьківщина Молода» з рання  вигрівалися на сонці, купалися та насолоджувалися відпочинком, а у вечорі розслаблялися під чудову музичну атмосферу, яка панувала на Великій сцені, а після 1.00 розпочиналася дискотека, на пляжі у цей момент постійно збиралася компанія з вогнищем, які співали під гітару усі відомі їм пісні. Вражень залишилося чимало, адже «Батьківщина Молода» встигла побувати і в Одесі, познайомитися ближче з одеситами. Також вдалося зіграти у футбол з музичною групою ФІОЛЕТ, де перемогу здобули  члени « Батьківщини Молодої».

3X0NjTNtUOE

      Фестиваль тривав три дні, а незабутніх емоцій вистачить на все життя, окрім того про чудовий, яскравий та драйвовий відпочинок усім нагадуватиме засмага!!! Цього року на фестивалі було чимало людей, тому ВМГО «Батьківщина Молода» вдалося познайомитися та поспілкуватися з людьми інших міст та країн, завести нові знайомства та провести незабутньо відпочинок! Поїзда відбулася за підтримки депутата Луцької міської Ради Сергія Григоренка.

 aQz5rIAjvbE

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *