«Батьківщина Молода» дискутувала у Волинській обласній раді

IMG_6455_result

29 серпня о 14.30 стартувала ще одна зустріч із циклу «Персона». Цього разу ВО ВМГО «Батьківщина Молода» організувала бесіду із заступником голови Волинської обласної ради Вітром Валентином Степановичем. На меті мали обговорення патріотичного виховання молоді, політичних ініціатив від опозиційних сил, співпраці депутатського корпусу із молоддю. Та найбільший інтерес викликала безпосередня персона мовця.

Сьогодні у приймальні заступника голови Волинської облради зібралося близько 20 людей, насамперед це були представники «Батьківщини Молодої» та члени громадської організації «Іскра». Спершу Валентин Степанович привітався із присутніми та зазначив, що кожен може запитати усе, що цікавить, адже це буде демократично з боку політика. Заступник голови Волинської обласної ради розповів коротко про себе та власний шлях до посади. Зазначив, що обласна рада співпрацює із молоддю, наприклад, студенти спеціальності «Політологія» постійно проходять практику в облраді. Крім того, щороку надається соціальна допомога у розмірі 1 млн. 200 тис. гривень для молодіжних проектів.

Запитання від аудиторії слухачів були досить актуальними та важливими, вони стосувалися соціальної допомоги, молодіжних організацій, фінансування, підтримки молодіжних проектів.

_DSC2620_result

Під час спілкування присутні дізналися, що раніше політика могла співіснувати із професійною діяльністю депутата, соціальна допомога рівна 10 тис. грн., а ще нещодавно відбувся розкол фракції «Батьківщина».

Організатори сподіваються, що регулярне проведення проекту «Персона» надасть можливість кожному поспілкуватися не просто із цікавою, але й успішною особистістю, що наштовхне лучан до саморозвитку та пошуку власних формул успіху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *