Батьківщина молода долучилася еко-толоки по території Волиснької області!

13012895_270146786658480_4814013691664545350_n

Кожного року Волинська громадська організація “Батьківщина молода” долучаєтьс до всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом!». Не став винятком і 2016 рік, адже проблема екологічного виховання та підходу до державної політики завжди хвилювала молодих активістів.

Цьогоріч прибирання на Волині припало на 22-23 квітня і відразу поєднало у собі і “День землі” (що відзначається 22 квітня) так і власне найбільшу еко-толоку області. До акції долучилися осередки у м. Луцьк, м. Ковель, м. Рожище, м. Нововолинськ, м. Володимир-Волинський, м. Ківерці, смт. Ратно, смт. Любешів, та м. Горохів. У Ратнівсьокому районі учні Прохідської школи прибирали та облагороджували меморіал розстріляним євреям у часи ІІ-світової війни, долучилися до цієї справи і жителі села Поступіль.

Щодо міст обласного значення, то там прибиралися парки та закинуті території у містах, стадіони. Наприклад у м. Нововолинськ, голова організації Іван Баландін організував прибирання території шкіл та центрального міського парку.

“-Я вважаю, що країна має очищуватися від сміття самими ж громадянами, не забуваючи що оплачуємо роботу комунуальних служб, діяльність яких треба контролювати! А щодо підростаючого покоління – то звісно це в першу чергу виховний захід для них, який ми всіляко підтримуємо.”

За попердніми оцінками еко-волонтери зібрали понад 6 тон загального сміття по даних територіях, та близько 2-х тон пет пляшки та скла, що піде на вторинну переробку. Щодо цьогорічних особливостей – то варто відмітити, що еко-виховання стає модним серед молоді, що і буде далі розвивати Батьківщина молода.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *