Батьківщина Молода долучилася до акції вшанування Героїв небесної сотні

1_result

Сотню небесних ліхтариків, що символізують душі полеглих за Україну Героїв Небесної Сотні, запустили у небо у центрі Луцька. – за матеріалами видання “Волинські новини”

Громадська акція відбулася 20 лютого на Театральному майдані. Активісти Волинської “Батьківщини Молодої” взяли участь у організації дійства та дякували лучанам, що прийшли на акцію за учать у Євромайдані символічними листівками!

WP_20150220_18_40_22_Pro

Взяти участь у акції зголосилося понад сотня лучан. Ліхтарики надавали організатори, повідомивши, що сотня небесних ліхтариків символізуватиме сотню загиблих Героїв. Перед тим, як запустити ліхтарики у вечірнє луцьке небо, хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих Героїв.

Підтвердженням того, що луцька громада активна вважає участь багатьох лучан в акції вшанування Героїв Небесної Сотні один з організаторів акції Андрій Мошковський. Він розповів, що пам’ятає усі події, що відбувалися рік тому на Майдані – ейфорію людей, які вийшли на Майдан, перші смерті. З його слів, під час революції українці довели, що вони – єдиний народ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *