«Батьківщина Молода» бере участь у будівництві демократичного майбутнього України

15 червня об 11 годині представники «Батьківщини Молодої» стали  учасниками урочистого об’єднавчого з’їзду партій «Батьківщина» та «Фронт Змін». Збір об’єднаної опозиції проходив на Михайлівській площі столиці.

Саме позаминулої суботи учасники з’їзду партії «Батьківщина» одноголосно проголосували за об’єднання в одну політичну силу партій «Батьківщина», «Фронт змін», «Реформи і порядок» та частини НРУ. Лідером партії «Батьківщина» переобрана екс-прем’єр Юлія Тимошенко, яка знаходиться в ув’язненні, її першим заступником – Олександр Турчинов, головою політради – Арсеній Яценюк.

У результаті з’їзду партія «Фронт змін» перестала існувати та об’єдналася із ВО «Батьківщина» шляхом вступу її членів до новосформованої партії від опозиції. Метою такого злиття є формування найпотужнішої демократичної партії для відновлення демократії та справедливості в Україні.

Арсеній Яценюк зазначив: “Це вперше в історії України. Жодного разу політичні партії не входили юридично в склад нового об’єднання. Нам це вдалось зробити. І це, звичайно, перший етап. Далі будуть наступні”.

Представники «Батьківщини Молодої» від Волинського краю радо долучилася до такої важливої події і, відповідно, планують ввести зміни й на Волині.

“Ми сьогодні бачили історичну подію, подію об’єднання великих українських правоцентриських партій. Я маю честь бути присутнім в цій команді. За нами майбутнє! А майбутнє – це “Батьківщина Молода”.

 t4yAAjNa0Zg

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *