“Зробимо Луцьк чистим! 2013”

26 квітня о 12:00 стартувала акція «Зробимо Луцьк чистим! 2013» у рамках такого ж збору всеукраїнського рівня. Спілка громадських організацій «Молодіжна платформа» за підтримки Луцької міської ради спільно із багатьма іншими вирішила взятися за прибирання парків нашого міста. Звісно, Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Батьківщина Молода» приєдналася до тисячі небайдужих ековоїнів.

Перед початком акції кожен прослухав інструкцію щодо зони прибирання та правила техніки безпеки. Організатори подбали і про спеціальні засоби, а саме: сміттєві мішки (розподілені за чорним та зеленим кольорами), рукавиці; та навіть обладнали палатку із діючим медпунктом. Цю палатку можна було віднайти і за україномовною музикою, яка лунала звідти.

      Сміття розподілялося окремо за таким принципом: скло, пластикові пляшки та загальні відходи. Учасники, які справлялися швидше інших, проходили заново усю територію. Координатор проекту у Луцьку Катерина Шкльода прокоментувала цей захід так: «Мабуть, усі організації, які є у Луцьку доєдналися сьогодні. Це спілка громадських організацій «Молодіжна платформа», Національний Альянс, АМоРе, Гармидер, колектив заводу «Волтекс-Меланж», ВОГО «Батьківщина Молода» та багато інших. Минулого тижня на прибирання збиралися школярі».

Нагадаємо, що Всеукраїнський рух «Зробимо Україну чистою» розпочав свою роботу у Луцьку із 2011 року. Перед цьогорічним прибиранням розгорнули широку рекламну кампанію включно із 2 промороликами від ПравдиPRO.

Масштабна акція залучила  людей різної вікової категорії та соціального статусу, аби зробити Луцьк чистішим. Організатори та учасники заходу закликають громадян бути більш культурними та не смітити.

акція ПРИБИРАННЯ 001

акція ПРИБИРАННЯ 003

акція ПРИБИРАННЯ 005

акція ПРИБИРАННЯ 010

акція ПРИБИРАННЯ 013

акція ПРИБИРАННЯ 014

акція ПРИБИРАННЯ 015

акція ПРИБИРАННЯ 017

акція ПРИБИРАННЯ 018

акція ПРИБИРАННЯ 022

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *