18 травня завершилася всеукраїнська акція протесту “Вставай, Україно!”

Десятки тисяч людей приїхали з усієї України, аби пройти колоною під єдиним гаслом – відставка чинного глави держави. З Волині приїхало близько тисячі людей, зокрема значну частину складали представники “Батьківщини молодої”.
Наші представники їдучи до столиці знали, що влада може чинити їм перепони. Так на шляху до столиці представники ДПС спиняли нашу делегацію десятки разів під різними причинами щоб затримати нас та спровокувати на конфлік і не пустити до Києва.

Легкові автомобілі не спиняли, а от буси з представниками затримували практично на кожному пості ДПС. Дорогою ми також спостерігали автобуси та автомобілі з символікую “Партії Регіонів” і на диво на них жоден пост ГАЇ не звертав уваги і не зупиняв. О 7-й годині ранку ми з труднощями але всетаки доїхали до місця збору щоб підготуватись до акції. Підходячи до Хрещатика у переході ми зустіли десь 20-30 “Беркутівців”, які пильно за нами спостерігали, піднявнись ми зустрілись зі всіма представниками з Волині та вирушили на саму ходу протесту. Волинь йшла одна з перших в колоні. Поруч із прихильниками опозиції вже традиційно зібрали альтернативний мітинг від регіоналі “В Європу без фашистів”. Під антифашистськими гаслами вони наступали на п’яти опозиціонерам. Коли всі учасники опозиції колоною прибули на Софіївську площу, розпочалась офіційна частина данного заходу з виступами лідерів опозиціїних сил “Батьківщина”, “УДАР” та “Свобода” . Вони на очах у всіх підписали спільну декларацію, де домовилися підтримати єдиного кандидата у президенти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *