11 січня відбулась координаційна нарада Волинської обласної молодіжної організації «Батьківщина Молода».

WP_201r50111_14_59_33_Pro

11 січня відбулась координаційна нарада Волинської обласної молодіжної організації «Батьківщина Молода».

Голова Волинського осередку Захар Ткачук прозвітував про роботу організації за 2014 рік. Найуспішнішими акціями, які були організовані «Батьківщиною Молодою» у минулому році були -«Берестечко», «Холодний Яр», «Канів», традиційне патріотичне таборування під Говерлою, а також проведення в урочищі «Вовчак» Турійського району триденного історико-військове таборувалання патріотичної  молодь у рамках заходу «Вовчак-Волинська Січ».

Під час таборування відбулось відкриття музейного експонату – криївки, у якій можна ознайомитись із побутом, умовами та копіями зброї якою коистувалося УПА. Також, під час заходу для молоді були організовані різноманітні національно-патріотичні заходи, тематичні лекції та виступи аматорських колективів.

«Такі заходи потрібні, щоб формувати молодих патріотів нашої України», – зазначив Захар Ткачук.

Найактивніші осередками «Батьківщини Молодої» у 2014 році було визначено – Ківерцівську районну організацію та Нововолинську міську організацію яких  було відзначено почесними подяками та патріотичними подарунками.

Одним із питань порядку денного засідання було затвердження піврічного плану роботи Волинського осередку «Батьківщини Молодої». У 2015 році БМ буде працювати над проведенням – «Школи політичного успіху», «Дня Соборності України», патріотичного таборування у Холодному Ярі, візьме участь у відзначенні битви під Берестечком, а також постійно буде допомагати хлопцям, які перебувають у зоні проведення АТО. Так, уже наступного місяця активісти запланували сплести і передати маскувальну сітку для вояків.

Для активізації та координації роботи осередків було обрано заступників голови ВО ВМГО «Батьківщина Молода». Першим заступником обрано – Олену Ковальчук, ІІ – Володимира Бут-Гусаїма, ІІІ – Юлію Пащенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *